Корзина
537 отзывов
Хотите узнать информацию о сервисе "ДОВЕРИЕ"?Хотим узнать!
BULATOCHKA - ВСЕГДА РЯДОМ, ВСЕГДА С ВАМИ!
+380996423979
+380996423979
VIBER
+380969017077
Отдел продаж (розница)
+380935364120
Отдел продаж (розница)
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Что такое гибридный мотоблок BULAT-WEIMA (сокращенно - BW)?

Что такое гибридный мотоблок BULAT-WEIMA (сокращенно - BW)?

Якщо Ви вирішили придбати потужний мотоблок або удосконалити вже існуючу у Вашому господарстві техніку – магазин «BULATochka» підготував для Вас чудову пропозицію для здійснення Вашого задуму.

Гібридні мотоблоки Дуже великої популярності, останнім часом, набули гібридні мотоблоки. Одним із таких «витворів технічного мистецтва» є мотоблок «Bulat» в поєднанні з потужним двигуном «Weima» із редуктором (скорочено «BW»). Звичайно, Ви можете замовити вже готовий мотоблок, але у продажу також доступні комплекти для переобладнання мотоблоку. Тобто, Ви можете власноруч змайструвати подібний аналог мотоблоку. Разом з тим, такий вдалий союз, безперечно, має великий ряд переваг:

  • Перше і, мабуть саме приємне – це вага. У такій комплектації мотоблок стає значно легшим, і, відповідно, зручнішим для оператора у керуванні. В будь-якому випадку, якщо певні роботи потребують більшого вагового навантаження, то таку проблему можна вирішити, прикріпивши додаткове обладнання.

  • Висока якість двигунів «Weima». Велика кількість позитивних відгуків від власників говорить тільки про одне – двигуни цього виробника надійні і мають величезний ресурс. Це стосується як дизельної, так і бензинової модифікації.

  • Як вже відзначалося у попередньому пункті, якість даного двигуна вражає. Тому очевидці стверджують, що витрати на обслуговування будуть мінімальними в порівнянні із двигунами з водяним охолодженням.

  • Високий рівень комфорту. Під час роботи мотоблоку оператор стикається з такою проблемою, як вібрація. Працювати ж з даною технікою на основі дизельного двигуна «Weima» - набагато приємніше. А встановивши бензиновий двигун, вібрації Ви майже не відчуєте.

  • Також, важливою перевагою є відмінне зчеплення ременів із шківом. Завдяки редуктору можна використовувати ведучий шків великого діаметру.

  • Широкий діапазон обертів двигуна. Тобто, Ви можете працювати із маленькою швидкістю (наприклад 2 км/год), але при цьому переключати 1-шу, 2-гу і 3-тю передачі. Таким чином Ви збільшите або зменшите кількість обертів, відповідно до різних типів причіпного обладнання. В іншому випадку, такий двигун також дає можливість рухатись із швидкістю від 6 до 20 км/год, увімкнувши при цьому 6-ту передачу і не переключатись до кінця запланованого шляху.

Скористайтеся цією вигідною пропозицією вже сьогодні. Вдалих Вам покупок із магазином «BULATochka»!

По всем вопросам обращаться по тел. + 38 099 642 39 79 или 096 901 70 77