ХИТ НЕДЕЛИ
Подарок




Подарок к товару
Акция «Товары в подарок»Вы экономите 1 800 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Генератор бензиновий Bison BS6500»
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Технічні характеристики BS6500
| Виробник | Bison |
| Вага, кг | 80 |
| Виконання | відкрите |
| Витрата палива, г/кВт*год | 360 |
| Габаритні розміри, мм | 695х530х565 |
| Двигун | Bison |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Країна-виробник | Туреччина |
| Кількість циліндрів двигуна | 1 |
| Максимальна потужність генератора, кВт | 5.5 |
| Модель двигуна | BS188F |
| Напруга, В | 230 |
| Номінальна потужність генератора, кВт | 5 |
| Номінальний змінний струм, А | 21.7 |
| Номінальний постійний струм, А | 8.3 |
| Номінальні оберти двигуна, об/хв | 3600 |
| Об'єм двигуна, куб. см | 389 |
| Об’єм масляного картера, л | 1.1 |
| Об’єм паливного бака, л | 25 |
| Охолодження двигуна / генератора | повітряне |
| Паливо | бензин |
| Ступінь захисту | IP23M |
| Тип генератора | однофазний |
| Тип запуску | ручний стартер |
| Функція зварювання | немає |
| Частота, Гц | 50 |
| Комплектація | ✔ Вольтметр - 1 шт ✔ Комплект коліс і ручок - 1 шт |
Габаритні розміри упаковки BS6500
| Довжина, мм | Ширина, мм | Висота, мм |
| 695 | 530 | 565 |
Особливості BS6500
✔ Сучасний генератор розроблений для використання в якості резервного джерела живлення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bison |
| Страна производитель | Турция |
| Количество фаз | 1 |
| Состояние | Новое |
| Тип топлива | Бензин |
| Напряжение | 220 В |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 575 мм |
| Ширина | 695 мм |
| Двигатель | |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип генератора | Обычный |
| Тип питания | Бензин |
- Цена: Цену уточняйте
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: BS6500
Генератор бензиновий Bison BS6500
Цену уточняйте
- +380 (99) 642-39-79VIBER
- +380 (96) 901-70-77Отдел продаж (розница)
- +380 (93) 536-41-20Отдел продаж (розница)
- +380 (68) 663-95-78Отдел запчастей и сервиса
- +380 (66) 109-97-79Оптовый отдел
возврат товара в течение 14 дней по договоренности



