
Опис
Інформація для замовлення
| Характеристики двигуна та пристрою | |
| Живлення | Електричний |
| Напруга | 220 В |
| Потужність двигуна | 3000 Вт |
| Робочі параметри | |
| Швидкість розколювання | 55 мм/сек |
| Робоче положення | Вертикальний |
| Швидкість зворотного ходу | 190 мм/сек |
| Хід поршня | 550 мм |
| Максимальний діаметр колоди | до 880 мм |
| Максимальна довжина колоди | до 1150 мм |
| Сила розколювання | 10 т |
| Конструктивні та функціональні особливості | |
| Клас захисту | IP54 |
| Обмежувач ходу поршня | Є |
| Конструкція | Гідравлічний |
| Об'єм гідравлічної оливи | 7 л |
| Вага | 167 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна виробництва | Україна |
- Ціна: 41 400 ₴
- В наявності
Дроворуб гідравлічний Скіф ДГ 10/220
41 400 ₴
- +380 (99) 642-39-79VIBER
- +380 (96) 901-70-77Відділ продажу (роздріб)
- +380 (93) 536-41-20Відділ продажу (роздріб)
- +380 (68) 663-95-78Відділ запчастин та ремонту
- +380 (66) 109-97-79Гуртовий відділ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю


