

Получите эту позицию бесплатно при покупке «Мотоблок Мотор Сич МБ-6ДE (дизель 6 л.с. с электростартером, WEIMA WM178FE)»
Характеристики:
Виробник ― Мотор Січ
Країна виробництва ― Україна
Двигун ― дизельний марки "Weima WM178FE" с электростартером
Потужність ― 6 л. с.
Максимальна ширина обробки 80 см
Максимальна глибина обробки 20 см
Стан новий
Об'єм паливного бака 4 л
Вага 215 кг
Система запуску механічний (ручний) стартер, электростартер
Трансмісія шестерний редуктор
Зчеплення дисковий
Особливості вал відбору потужності, передня підпора
У конструкції мотоблока передбачені:
― Регульована ширина колії;
― Великий дорожній просвіт;
― Велике число передач;
― Фланцеве кріплення двигуна до коробки передач з безпосереднім приводом;
― Мається вал відбору потужності;
― Навісне та причіпне обладнання: поворотний механізм, комплект для посадки та збирання картоплі, борона, підгортальники, картоплекопач, косильний агрегат, плуг, рама навісна універсальна, картоплесаджалка, розпушувач, косильний агрегат кутовий, картоплесаджалка малогабаритна, адаптер «Мотор Січ АД-2В» , адаптер «Мотор Січ АД-3В»;
― Блокується диференціал.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мотор Сич |
| Страна производитель | Украина |
| В комплекте оборудования | Защитные крылья |
| Вал отбора мощности | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество передач | 4 вперед/2 назад |
| Максимальная глубина обработки | 35 см |
| Максимальная ширина обработки | 0.8 см |
| Марка двигателя | WEIMA WM178F |
| Минимальная ширина обработки | 0.5 см |
| Система запуска | Механический стартер |
| Сцепление | Дисковое |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигателя | Дизельный |
| Трансмиссия | Шестеренчатый редуктор |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 230 кг |
| Высота | 1150 мм |
| Длина | 1700 мм |
| Ширина | 975 мм |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Количество оборотов двигателя | 3500 об/мин |
| Количество цилиндров | 1 |
| Мощность двигателя | 6 л. с. |
| Объем топливного бака | 5 л |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность | 6 |
| Наличие ВОМа | Да |
| Скорость движения | 16 транспортная |
| Тип запуска | Электростартер/Ручной |
- Цена: Цену уточняйте
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: МБ-6ДE
Мотоблок Мотор Сич МБ-6ДE (дизель 6 л.с. с электростартером, WEIMA WM178FE)
Цену уточняйте
- +380 (99) 642-39-79VIBER
- +380 (96) 901-70-77Отдел продаж (розница)
- +380 (93) 536-41-20Отдел продаж (розница)
- +380 (68) 663-95-78Отдел запчастей и сервиса
- +380 (66) 109-97-79Оптовый отдел



