
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Тип | інверторний |
|---|---|
| Тип двигуна | Бензиновий, одноциліндровий, чотиритактний, верхньоклапанний, з повітряним охолодженням |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 3300 Вт |
| Максимальна потужність | 3800 Вт |
| Тип запуску | ручний, електро |
| Об'єм паливного бака | 11 л |
| Витрата палива | 0,35 |
| Паливо | бензин А-92, А-95 |
| Об'єм масляного бака | 0,6 л |
| Габаритні розміри | 605х482х520 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Вага | 45,000 кг |
| Об'єм | 0,155184 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
- Ціна: 30 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: DT-1338
Генератор бензиновий інверторний 3,5/3,8 кВт, 230 В, бак 11 л, електро/ручний старт, мідна обмотка, STORM INTERTOOL DT-1338
30 000 ₴
- +380 (99) 642-39-79VIBER
- +380 (96) 901-70-77Відділ продажу (роздріб)
- +380 (93) 536-41-20Відділ продажу (роздріб)
- +380 (68) 663-95-78Відділ запчастин та ремонту
- +380 (66) 109-97-79Гуртовий відділ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю


