Кошик
661 відгук
Детальніше про послугу "ДОВІРА"? (❤️Usługa zaufania❤️)Бажаю дізнатися!

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

BULATOCHKA - САДОВА та ІНСТРУМЕНТАЛЬНА ТЕХНІКА
+380 (99) 642-39-79VIBER
+380 (96) 901-70-77Відділ продажу (роздріб)
+380 (93) 536-41-20Відділ продажу (роздріб)
+380 (99) 249-67-78Відділ запчастин та ремонту
Додати відгук

Виробник спецтехніки, мінісільгосптехніка і навісного обладнання "АгроМарка"

Виробник спецтехніки, мінісільгосптехніка і навісного обладнання "АгроМарка"

«AGROMARKAтм» – спецтехніка від виробника.

«AGROMARKAтм» – це провідне підприємство України в області виробництва і продажу якісної, надійної спецтехніки:

-  минисельхозтехника;

-  навісне обладнання;

-  комунальна техніка;

-  складська техніка;

-  техніка торгових марок «BulatR» і «WeimaR».

Асортимент підібраний таким чином, щоб максимально враховувати українські особливості експлуатації. Вся техніка адаптується під наше паливо, її надійність, прохідність, а також можливість роботи в польових умовах. Ми продаємо техніку з оптимальним співвідношенням ціни і якості.

Спецтехніка в Україні

У каталозі нашого магазину представлений широкий вибір машин, серед яких не тільки сільськогосподарські агрегати, але ще й комунальна – дорожньо-будівельна техніка. В першу чергу це обладнання для ремонту та будівництва доріг, вирівнювання дорожнього полотна і розпушування грунту.

Представлена минисельхозтехника здатна виконувати досить великий обсяг завдань, а все завдяки своїй компактності і багатофункціональності.

Будівельна та комунальна техніка проводитися на основі універсальних колісних тракторів, вони надійні і легкі у використанні, відрізняються міцною конструкцією, стійкістю до різних температур, а також екстремальних погодних умов.

Наявну в нашій компанії техніку ви можете удосконалити, використовуючи високоякісне додаткове навісне обладнання: відвали, ковші, напівпричепи та навантажувачі. А от завдяки тому, що ми є виробником, а також офіційним представником компаній «Bulat» і «Weima», це дає змогу ретельно контролювати технологію процесу, а також гарантувати високу якість техніки.

«AGROMARKAТМ» - вигідний та надійний партнер

-  Під час виробництва використовуються тільки сертифіковані, якісні матеріали та комплектуючі, стійкі лакофарбові матеріали, оцинковані міцні металовироби.

-  Враховуючи регулярні випробування, а також пропозиції споживачів, здійснюється постійний процес технічного поліпшення товару.

-  Робота з клієнтами полягає в індивідуальному підході – починаючи від кваліфікованої допомоги менеджера, до вибору кольору агрегату.

Основное наше преимущество – выгодные цены на технику. Все потому что многие конкуренты занимаются продажей БУ агрегатов намного дороже, нежели мы реализуем абсолютно  новые, ни разу не использованную технику и оборудование. Это благодаря собственному производству и налаженным партнерским отношениям с изготовителями «Bulat» и «Weima».

Купить спецтехнику по выгодной стоимости

Компания «AGROMARKAТМ» занимается продажей и поставкой минисельхозтехники, навесного оборудования, коммунальной и складской техники по всей территории Украины по доступным и демократичным ценам. Для вашего удобства мы представляем вам простой и понятной по своему функционалу сайт. За все время работы нашими специалистами накоплен большой опыт работы, поэтому при возникновении вопросов вы всегда можете обратиться за помощью к нашим квалифицированным сотрудникам, которые всегда готовы оказать вам консультацию.

Приєднуйтесь до компанії «AGROMARKAТМ», будемо раді довгострокового та плідної співпраці!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner