Кошик
651 відгук
Детальніше про послугу "ДОВІРА"? (❤️Usługa zaufania❤️)Бажаю дізнатися!
BULATOCHKA - САДОВА та ІНСТРУМЕНТАЛЬНА ТЕХНІКА
+380 (99) 642-39-79VIBER
+380 (96) 901-70-77Відділ продажу (роздріб)
+380 (93) 536-41-20Відділ продажу (роздріб)
+380 (99) 249-67-78Відділ запчастин та ремонту
Додати відгук

Комплект для переобладнання (переробки) мотоблока в мінітрактор!

Комплект для переобладнання (переробки) мотоблока в мінітрактор!

Мотоблок – універсальне обладнання, за допомогою якого виконується безліч сільськогосподарських робіт. Доповнивши його різним навісним обладнанням, мотоблок застосовується для вирішення ряду важливих завдань у побуті та господарстві таких як оранка землі, розпушення та підгортання ґрунту, посадка і збір врожаю, обприскування рослин, снігоприбирання, заготівля сіна, дров, корми тваринам і багато іншого. Враховуючи такий величезний обсяг робіт, для підвищення продуктивності та якості праці багато власників мотоблоків замислюються про придбання трактора.

Такий механізм фактично охоплює ті ж функції важких мотоблоків, однак його перевагою є комфортне керування агрегатом, завдяки зручному сидіння, рульового управління і наявності передніх коліс.

На жаль найдешевші мінітрактори дорожче мотоблоків приблизно в 3-4 рази, і це серйозний аргумент на користь мотоблоків до недавнього часу.

На сегодняшний день выход из сложившейся ситуации – это усовершенствовании мотоблока, а именно переоборудование его с помощью специального комплекта, в который входят все необходимые узлы и агрегаты для быстрой переделки мотоблока в минитрактор.

Стоимость таких наборов довольно демократична и многие владельцы мотоблоков могут успешно воспользоваться этим предложением.

Путем несложных манипуляций, при помощи нескольких инструментов, самого комплекта, инструкции по сборке   у вас получится  небольшой минитрактор вместо двухколесного мотоблока.

Стандартная комплектация набора для самостоятельной переделки мотоблока в полноценный минитрактор обычно включает:

— рама минитрактора;

— подножки с педалями;

— тормозной цилиндр с трубками;

— рулевая колонка с тягами в сборе;

— передняя балка в сборе со ступицами и тормозными дисками;

— задние крылья;

— невеска задняя в сборе с  ручным подъемником.

Из инструментов, которые вам также могут пригодиться при переоборудовании, у вас в арсенале должны быть: дрель, болгарка, молоток, набор гаечных ключей.  Также необходимы колеса, которые вы можете

установить в качестве передних.

Якщо ви вже стали власником мотоблока і хочете перетворити його вминитрактор, тоді відмінним рішенням для вас стануть набори для переобладнання мотоблока в мінітрактор, представлені на нашому сайті.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner