Кошик
658 відгуків
Детальніше про послугу "ДОВІРА"? (❤️Usługa zaufania❤️)Бажаю дізнатися!

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

BULATOCHKA - САДОВА та ІНСТРУМЕНТАЛЬНА ТЕХНІКА
+380 (99) 642-39-79VIBER
+380 (96) 901-70-77Відділ продажу (роздріб)
+380 (93) 536-41-20Відділ продажу (роздріб)
+380 (99) 249-67-78Відділ запчастин та ремонту
Додати відгук

Гарантія і сервіс

При купівлі техніки в магазині "BULATOCHKA", забезпечується гарантійне обслуговування на протязі 12 місяців+12месяцев*(безкоштовне сервісне обслуговування*-для р. Харків та Харківської області) + 12 місяців для техніки комплектації "DELUXE". Гарантія на заміну і повернення товару з розділу "Навісне обладнання для мотоблоків і тракторів" становить 14 днів, а гарантійний ремонт протягом 12 місяців*!


*-заміна що вийшли з ладу запчастин,без урахування вартості сервісних робіт.


Підтвердженням гарантійних зобов'язань є фірмовий гарантійний талон виробника або оригінал накладної з обов'язковим зазначенням найменування товару і терміном гарантії з печаткою та підписом продавця.
При відсутності цих документів гарантія не буде мати сили. Всі умови гарантії відповідають чинному законодавству України.
Перевіряйте комплектність і працездатність протягом перших 14 днів після покупки товару.
Якщо техніка з якихось причин не працює, або працює некоректно - обмін або повернення товару проводиться тільки при наявності товарного чека (накладної на ім'я покупця), гарантійного талона та висновку авторизованого сервісного центру про те, що умови експлуатації не порушені.

Важлива інформація:
При купівлі техніки, виконуйте всі рекомендації фахівців магазину "BULATOCHKA", а також вимоги по експлуатації техніки, щоб уникнути, виведення з ладу техніки або поломки двигуна.
Потрібно знати наступне:

1. Перед запуском двигуна, ОБОВ'ЯЗКОВО ПЕРЕВІРТЕ РІВЕНЬ МАСЛА В КАРТЕРІ. Якщо рівень не досягнуть до потрібної позначки, обов'язково долийте по рівню, для уникнення спірних ситуацій, з чиєї вини техніка вийшла з ладу, грошові кошти, або заміна товару на новий відбувається тільки після висновку незалежного сервісного центру.

2. Перед експлуатацією уважно ознайомтесь з інструкцією. Якщо у Вас виникли труднощі при запуску техніки, обов'язково зв'яжіться з менеджером, або фахівцем які завжди раді допомогти Вам у вирішенні будь-яких питань пов'язаних з технікою, яку ви купили в нашому магазині.

3. Після експлуатації переконайтеся що паливний кран перекритий, ніде немає витоку ПММ, не залишайте техніку на тривалий час зберігання з бензином, дизельним паливом, для уникнення займання ПММ.

Вместе с тем, полномочные представители, оставляют за собой право отказа от бесплатного гарантийного ремонта в случае, если:
• Нарушены правила эксплуатации, описанные в настоящем руководстве.
• Применялись насадки, не предназначенные для данного изделия.
• Имело место обслуживания вне гарантийной мастерской, попытка самостоятельно устранить дефект или монтаж не предназначенных деталей.
• Дефект является результатом естественного износа.
• Неисправность возникла в результате механического повреждения или небрежной эксплуатации, которые повлекли за собой нарушение работоспособности.
• Повреждены принадлежности и насадки, являющиеся неотъемлемой частью изделия.
• Повреждение изделия вызвано попаданием внутрь его посторонних предметов, веществ и жидкостей.
• При отказе 2-х или более функциональных узлов, влияющих на работу друг друга.
• Пользователем была нарушена целостность изделия в течение гарантийного срока: вскрыты пломбы, нарушена сохранность состава специальной краски в месте крепежа, имеются следы применения механических средств на винтах, надрезаны наклейки или защитные голограммы.
• В случае если частично или полностью отсутствует заводской серийный номер .

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner