Кошик
657 відгуків
Детальніше про послугу "ДОВІРА"? (❤️Usługa zaufania❤️)Бажаю дізнатися!
BULATOCHKA - САДОВА та ІНСТРУМЕНТАЛЬНА ТЕХНІКА
+380 (99) 642-39-79VIBER
+380 (96) 901-70-77Відділ продажу (роздріб)
+380 (93) 536-41-20Відділ продажу (роздріб)
+380 (99) 249-67-78Відділ запчастин та ремонту
Додати відгук

Мотопомпи WEIMA (Вейма)


Бензинові мотопомпи Weima 

Мотопомпи користуються стійким попитом у домохазяїнів, обробляють свої сільськогосподарські угіддя, які організовують водопостачання та водовідведення своїх садиб. Не менш популярні вони у невеликих підрядних організацій, що спеціалізуються на зведенні і ремонті приватних будинків. З допомогою такого водонагнетательного обладнання вирішується стільки господарських і форсмажорних завдань, від поливу насаджень до гасіння пожежі, що цілком закономірний інтерес до нього машинобудівників. У тому числі китайської компанії Weima. Пропонуючи ряд бензинових і дизельних мотопомп, цей виробник орієнтується на широкий спектр споживачів. Тому особливо пильну увагу конструктори Weima звернули на простоту експлуатації цієї техніки, передбачивши легкі у використанні елементи управління.

Робота з мотопомпою не вимагає спеціальної підготовки. Крім того, мотопомпи Weima випускаються високоміцними і зносостійкими, а значить, довговічними. Чавунна крильчатка насоса поміщена в корпус з литого алюмінію. Всесезонність використання мотопомпи гарантує порошкове покриття сталевої рами агрегату. Двигун також захищений від передчасного виходу з ладу. Він автоматично зупиняється при критичному зниженні рівня масла. Від вібрації і шуму оберігають гумові втулки. Безшумність обладнання є важливий чинник його застосовності в житловій зоні. Неважливо, підрядником або самим господарем.

Всього компанія пропонує вісім моделей бензинових мотопомп ручного пуску продуктивністю від 27 до 96 кубометрів на годину. Найлегша з цих машин важить 13, найважча 52 кілограми. Ширина і висота кожної з них не перевищує півметра, а найбільша довжина становить 560 міліметрів. Це мотопомпи різною, від 2,5 до 11 кінських сил потужності. Сама потужна і важка, WMQGZ100-30, вона ж і сама продуктивна, забезпечує 50-метровий напір.
Оскільки діапазон використання мотопомпи охоплює цілий ряд процесів від зрошення ділянок до викачування вод, забруднених піском і мулом, завжди слід правильно оцінювати склад рідини, яка може виявитися на вході в насос. І хоча всмоктувальні шланги всіх сучасних мотопомп оснащуються фільтрами, розміри отворів яких і обумовлюють допустимий для роботи розмір твердих частинок, для особливо важких умов перекачування Weima пропонує грязьову бензинову мотопомпу WMPW80-26. Отримати консультацію можна в нашому інтернет магазині "BULATOCHKA"

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner