Кошик
657 відгуків
Детальніше про послугу "ДОВІРА"? (❤️Usługa zaufania❤️)Бажаю дізнатися!
BULATOCHKA - САДОВА та ІНСТРУМЕНТАЛЬНА ТЕХНІКА
+380 (99) 642-39-79VIBER
+380 (96) 901-70-77Відділ продажу (роздріб)
+380 (93) 536-41-20Відділ продажу (роздріб)
+380 (99) 249-67-78Відділ запчастин та ремонту
Додати відгук

Картоплекопалки

Картоплекопач для мотоблока AGROMARKA призначена для полегшення і механізації ручної праці фермера при збиранні врожаю картоплі на присадибних ділянках. Картоплекопалки приводяться в дію з допомогою культиватора.
Картоплекопач вібраційні підходять до всіх видів мотоблоків, як з повітряним, так і з водяним охолодженням.
Картоплекопалка — це універсальний помічник для збору врожаю картоплі.
Купити картоплекопалку ― це значить заощадити здоров'я, час, кошти і отримати задоволення від процесу викопування картоплі.
Картоплекопач для мотоблоків грохотного типу – це агрегат, який призначений для викопування картоплі, відсіювання землі і укладання викопаного картоплі на поверхню грунту. Картоплекопачка транспортерна характеризується високою продуктивністю, мінімумом пошкоджень і втрат бульб протягом усього циклу викопування картоплі.


Картоплекопалка грохотного типу влаштовані досить просто. Картоплекопачка вібраційна (транспортерна картоплекопачка однорядна) кріпиться до мотоблоку через зчіпний вузол. На відміну від стандартної картоплекопалки до мотоблоків, яка пошкоджує частину врожаю, вібро картоплекопачка акуратно піднімає шар грунту, просіваючи його. Весь урожай картоплі (коренеплодів) візуально проглядається і нічого не залишається в землі. В основному картоплекопалки грохотного типу, картоплекопалки транспортерні ідеально підходять для експлуатації на ґрунтах середньої складності і легких землях. Якщо Ви вирішили купити картоплекопалку, то повинні знати, що для картоплекопалки даного типу є ідеальної грунт, вологість якої не перевищує 30%, а твердість – не більше двадцяти кілограмів на квадратний сантиметр.
Привід на грохотно-вібраційні картоплекопалки або транспортерні картоплекопалки однорядні здійснюється через ремінні шківи або від вала відбору потужності.
Якщо перед Вами стоїть питання-придбати картоплекопалку чи ні, то варто один раз побачити, як вона працює і на скільки картоплекопачка полегшує працю і Ви відразу прийміть правильне рішення.
Картоплекопач для мотоблока, як і все навісне обладнання до мотоблоку ― це вірні друзі і помічники господарів на присадибних і фермерських ділянках.

   

 

Картоплекопачка вібраційна підійде практично будь-якого важкого мотоблоку з повітряної і водної системою охолодження. Це обладнання відмінно підходить для викопування картоплі, і також застосовується при зборі часнику або цибулі.
Картоплекопачка транспортерна для мотоблока за своїми характеристиками схожа на грохотную, і відрізняється тим, що обладнана транспортерною стрічкою.
Купуючи картоплекопалку для мотоблока Ви заощадите свій час і гроші.
Доставка по Україні.
Технічні характеристики та ціни на картоплекопалки для мотоблока подивитися можна на нашому сайті.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner