Кошик
661 відгук
Детальніше про послугу "ДОВІРА"? (❤️Usługa zaufania❤️)Бажаю дізнатися!

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

BULATOCHKA - САДОВА та ІНСТРУМЕНТАЛЬНА ТЕХНІКА
+380 (99) 642-39-79VIBER
+380 (96) 901-70-77Відділ продажу (роздріб)
+380 (93) 536-41-20Відділ продажу (роздріб)
+380 (99) 249-67-78Відділ запчастин та ремонту
Додати відгук

ДЕНЬ МЕХАНІКА - 2016 (ХДТУСГ)

ДЕНЬ МЕХАНІКА - 2016 (ХДТУСГ)
День механіка 2016 - Звіт Прес-центру ННІ МСМ
 
ФОТО
 

Щороку восени на базі Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка традиційно проводитися свято – «День механіка». 5 жовтня 2016 року на базі навчального поля ХНТУСГ студенти, викладачі та гості зібралися, щоб відсвяткувати 15 ювілейне свято.
Свято розпочалося традиційно з привітання студентів та гостей нашого свята. «Метою та головним завданням свята «День механіка 2016» є популяризація професії інженера-механіка, визначення кращих з різних практичних навичок та активізація мотивації студентів» – зауважив в. о. директора ННІ механотроніки і систем менеджменту, професор Антощенков В. М.

Цього року серед почесних гостей, присутніх на святі, були: проректор з науково-дослідної роботи ХНТУСГ, доктор технічних наук, професор Войтов Віктор Анатолійович, засновник свята «День механіка», завідувач кафедри сільськогосподарських машин, доктор технічних наук, професор Пастухов Валерій Іванович, перший заступник голови Харківської районної державної адміністрації Бондаренко Ю. М., головний спеціаліст Державного департаменту агропромислового розвитку Денисов Д. В., генеральний директор торгової марки «Булат» Марков О. С., головний інженер з перспективним розробкам ПАТ «ХТЗ» Шаповалов Юрій Костянтинович, інженер по використанню сільськогосподарської техніки ТОВ «Українське конструкторське бюро трансмісій і шасі» Булава С. І.

Також на святі були присутні представники ВНЗ та коледжів, а саме: Сумський національний аграрний університет, Луганський національний аграрний університет, Вовчанський технікум ХНТУСГ, Красноградський технікум механізації сільського господарства імені Ф. Я. Тимошенка, Лозівська філія Харківського автодорожнього технікуму, Харківський машинобудівний коледж, Харківський автомобільно-дорожній технікум, Харківський індустріально-педагогічний технікум, Харківський автотранспортний технікум, Старобільський технікум Луганського національного аграрного університету.

фото
фото
фото
фото

Машинобудівні підприємництва області представили для огляду нові зразки сільськогосподарської техніки. Компанія «Харвіст-Холдінг» провела свою презентацію та запросила до проходження виробничої практики студентів. Студенти мали можливість розповісти про свої досягнення, поділитися знаннями, почути про новинки в техніці та дізнатися про винаходи чи удосконалення сільськогосподарської техніки, прийняти участь у різних конкурсах професійної майстерності за номінаціями: «Кращий з теорії інженерних рішень», «Кращий фахівець із виконання оранки», «Кращий фахівець із виконання обробітку міжрядь», «Кращий налагоджувач», «Кращий водій», «Кращий фахівець з конструкції техніки», «Кращий діагност», «Кращий технік». А для студентів третього курсу цьогорічного набору був проведений конкурс з технічного забезпечення сучасних технологій у рослинництві.

Після урочистого відкриття свята студенти та гості заходу розподілилися на декілька груп: деяка частина присутніх залишилася споглядати на виступи художньої самодіяльності інституту, а інші більше уваги приділили екскурсії-ознайомленню з технікою.

Під час екскурсії Прес-центру ННІ МСМ вдалося поспілкуватися з гостями свята.
Косий Георгій, Султанова Наталія, представники компанії «Харвіст-холдінг»:
- Назвіть знання, які на Вашу думку є ключовими для успіху сучасних інженерів?
- Професійні якості. Знання з таких предметів, як фізика, теоретична механіка, теорія машин та механізмів. І також, лідерські якості в характері повинні бути присутні. А також, дуже важливі знання комп'ютерній комп'ютерної техніки, бо сучасна техніка наповнена електронікою.
- Яких складових не вистачає аграрному сектору?
- Недостатність механіків як раз. Недостатній рівень підготовки фахівців для сучасного обладнання. Проблема в стару технології. Адже навчаються студенти на техніці старого зразку, а майбутнє за новими технологіями.
- Чи подобається Вам, як організоване наше свято?
- Так, дуже. Чудова організація і атмосфера.
- Чого ви очікуєте від сьогоднішнього свята?
- Як мінімум, приємного спілкування. Хотілось би побачити студентів, які дійсно закохані у свою професію, які бажають досягати вершин.
Перший заступник голови Харківської районної державної адміністрації Бондаренко Ю. М.:
- Основний прибуток в сільському господарстві формує прибуток з рослинництва. А який стан тваринництва на сьогодні в країні?
- Про країну я сказати не можу. А вісь про район, то навіть у порівнянні з початком 2000-х років, зараз стан тваринництва – лиш подоба.
- Чи можлива Євроінтеграція країни без модернізації навчальних закладів що готують інженерів-механіків?
- Я не порівнюю одне з іншим. Зараз більш ширше використовують технологію Європи. Альо такі врожаї, як там, у нашій країні можуть отримати лише досвідчені господарства.

фото
фото
фото
фото

Сищенко Валентин Савелійович, завідувач виробничої практики Харківського автотранспортного технікуму:
- Чи проводяться подібні заходи у вашій технікумі?
- Ні, нажаль. Та дивлячись на проведення подібних свят вашим університетом дуже хочеться. Ми вже плануємо брати з вас приклад. Так що скоро, можливо, і нас щось подібне буде проходити.
- Чим відрізняється керівник підприємства зі спеціальністю інженер-механік від керівників з іншою освітою?
- У сільському господарстві інженер-механік найбільш важлива людина. Зараз сильно розвивається техніка. Працівники з іншою освітою також мають свої нові методи для покращення рівня промисловості. Альо самє механік добре розуміє усі процеси і краще розбирається в усіх технологіях.

Чорновол О. В., заступник директора з науково-виробничих робіт Харківського автотранспортного технікуму:
- Назвіть знання, які на Вашу думку є ключовим успіху сучасних інженерів?
- Для досягнення успіху сучасному інженеру-механіку потрібно добре володіти знаннями теоретичної механіки, а головне мати практичні навики з використання сучасної сільськогосподарської техніки, як вітчизняної так і на прикладі американського зразка.
- Чи можлива Євроінтеграція країни без модернізації навчальних закладів що готують інженерів-механіків?
- Ні. Буде дуже велика невідповідність. Для розвитку потрібна нова техніка, сучасна. Хоча б останні моделі ХТЗ. Чи модернізація старих та доведення їх до рівня європейського стандарту.

Щудро Костянтин, студент 23-Ма групи ННІ МСМ:
- Які враження у тебе від сьогоднішнього свята?
-Тільки позитивні емоції.

Вансович Павло, студент 46-Му групи ННІ МСМ:
- Чого ти очікуєш від сьогоднішнього свята?
- Яскравих виступів, позитивних емоцій.
- Це вже не перший твій день механіка. Є різниця порівняно з минулими роками?
- За всі казати не можу. Але, гадаю, що звичайно цей день – особовий, ювілей все ж таки. І дощу немає. Це не може не тішити.

Коваль Аліна, студентка 51-М групи:
- Що ти можеш побажати студентам?
- Прагнення. Не втрачати часу та ловити кожний шанс, пробувати себе в чомусь новому та не боятися.

фото
фото

Було дуже весело, активісти не давали сумувати гостям та студентам. Біля сцени проводилися конкурси і усюди панували сміх та дружня атмосфера.
На завершення свята усі зібралися біля сцени, де відбулося нагородження. За результатами у конкурсі «Кращий фахівець конструкції техніки» переміг Мартенянов Олексій (Красноградський технікум механізації сільського господарства імені Ф. Я. Тимошенка), «Кращий з теорії інженерних рішень» переміг Коротов Володимир Сергійович (ХНТУСГ), у конкурсі «Кращий фахівець із виконання оранки» перше місце посів Василь Васильович Колесніков (Старобільський технікум Луганського національного аграрного університету) та Гнатенко в'ячеслав Миколайович (Луганський національний аграрний університет), «Кращим фахівцем із виконання обробітку міжрядь» у цьому році ставши Мухорков Сергій Миколайович (Вовчанський технікум ХНТУСГ), Серед студентів ВНЗ «Кращим налагоджувачем» ставши Владіміров Володимир Володимирович (ХНТУСГ), а серед студентів технікумів переміг Чартихін Микола Віталійович (Вовчанський технікум ХНТУСГ), «Кращими водіями» у цьому році стали Гаража Денис Олександрович (Старобільський технікум Луганського національного аграрного університету) і Солодкий Олександр Анатолійович (Луганський національний аграрний університет), у конкурсі «Кращий діагност» перші місця посіли Івлен Віктор Олександрович (ХНТУСГ) і Сапно Євгеній Віталійович (Вовчанський технікум ХНТУСГ) і «Кращим техніком» у цьому році ставши Остапенко Сергій Олексійович (Вовчанський технікум ХНТУСГ), у конкурсі «Технічне забезпечення технологій рослинництва» перемогу отримав Кобзар Олег Олексійович (ХНТУСГ).

Завершилося свято виступами колективів студентської самодіяльності та бурними оплесками усіх присутніх.

фото
фото

Наша компанія брала активну участь у проведенні заходу "ДЕНЬ МЕХАНІКА - 2016", який проводиться на базі Харківського Державного Університету сільського господарства. Ми надали всі свої розробки і минисельхозтехнику, демонстрували її можливості, за що і отримали ДИПЛОМ.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner