Топ продаж
Подарунок










Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 800 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Мотоблок WEIMA WM1100C-6, DIFF (7,0 к. с. бензин, 6 скронь, диференціал, колеса19*7-8)»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні характеристики:
| Ширина оброблення | 800 – 1100 mm |
|---|---|
| Глибина оброблення | 150 – 300 mm |
| Передачі | 4-вперед, 2-назад, ВОМ |
| Тип приводу | Шестереньковий редуктор |
| Колеса | 19*7-8 |
| Ножі | 4 × (2+1+1) шт. |
| Двигун | Weima WM170F |
| Тип | Євро 5, 4-тактний, 1-циліндровий, повітряного охолодження |
| Робочий об'єм | 212 cm³ |
| Максимальна потужність | 5 kW / 7 HP |
| Стартер | Ручний |
| Об'єм оливи в коробці передач | 2.5 L |
| Об'єм оливи в картері двигуна | 0.6 L |
| Об'єм бака | 3.6 L |
| Габарити | 1755 × 1100 × 1000 mm |
| Вага | 120 kg |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weima |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Кількість передач | 4 вперед/2 назад |
| Система запуску | Електростартер |
| Трансмісія | Шестерний редуктор |
| Зчеплення | Дискове |
| Вал відбору потужності | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 48 520 ₴
- В наявності
- Код: 10165
Мотоблок WEIMA WM1100C-6, DIFF (7,0 к. с. бензин, 6 скронь, диференціал, колеса19*7-8)
48 520 ₴
- +380 (99) 642-39-79VIBER
- +380 (96) 901-70-77Відділ продажу (роздріб)
- +380 (93) 536-41-20Відділ продажу (роздріб)
- +380 (68) 663-95-78Відділ запчастин та ремонту
- +380 (66) 109-97-79Гуртовий відділ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю







